fbpx
+90 224 483 59 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

GESU Çevre Teknolojileri, Stuttgart Almanya merkezli dünyaca ünlü atık su arıtma firması GOEMA GmbH’nın Türkiye’deki firması İstanbul GOEMA tarafından %51 ortaklıkla 1996 yılında kurulmuş uluslararası bir şirkettir.

GESU Çevre Teknolojileri, Dr. Götzelmann tarafından 1955 yılı kuruluşlu GOEMA’nın yarım asırı aşkın tüm iş tecrübesini,  Alman çalışma prensibi ve teknolojisi ile harmanlayarak yoluna devam etmiştir.

GOEMA GmbH grubu 2004 yılında dünyaca ünlü temiz su firması BWT HOLDİNG bünyesine katılınca yeniden yapılanma sürecinde Türkiye’deki ortaklığını GESU Çevre Teknolojilerinin kuruluşundan beri hem şirket ortağı hem de genel müdürü olan İstanbul Teknik Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümü mezunu Çevre Mühendisi Cem İBRİKÇİ ve İstanbul Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü mezunu Halk Sağlığı Uzmanı Dr. Sevim İBRİKÇİ’ ye devretmiştir.

GESU Çevre Teknolojileri Genel Müdürü Çevre Mühendisi Cem İBRİKÇİ Türkiye Şehircilik ve Çevre Bakanlığı nezdinde PROJE KOORDİNATÖRÜ unvanına sahip olup 25 yılın üzerinde su ve atık su tesisleri yapım ve ekipman üretimi ile ilgili tecrübeye sahiptir.

GESU Çevre Teknolojileri Avrupa ve dünya standartlarını temel alarak geçmişinden aldığı güç, yıllardır değişmeyen kalite standartları ve en önemlisi % 100 müşteri memnuniyeti ilkesi ile uluslararası piyasa tarafından tanınmakta ve tercih edilmektedir.

GESU Çevre Teknolojileri yarım asrı aşkın mühendislik birikimi, proje tecrübesi, yenilikçi kurumsal yapısı, geniş ekipman üretimi ve sistematik üretim teknikleri ile müşterilerinin güvenini daima kazanmıştır.

İçme ve kullanma suyu temininin her geçen gün zorlaşması çevre teknolojilerinin kullanımını zorunlu hale getirmektedir. GESU Çevre Teknolojileri ARGE departmanında mevcut suyun ekonomik kullanımı ve geri kazanımına yönelik araştırmalar yapıp yeni teknolojileri takip etmekte;  TÜBİTAK, BEBKA, KOSGEB, TSE gibi devlet kuruluşlarına projeler sunup patent  çalışmaları yapmaktadır.

GESU Çevre Teknolojileri merkez yönetimi ve fabrikası BURSA Görükle Sanayi Bölgesinde bulunmaktadır. İstanbul’daki irtibat ofisi dışında, Almanya ve Türkmenistan’da partner ofisleri vardır. Irak’da merkezi yönetiminde (Bağdat) tescilli firması ve ofisi de bulunmaktadır. Tüm ofis ve partner ofislerinde çalışanların sayısı 100’ü aşkındır. Proje bazlı çalışma durumlarında kadro 500 kişinin üzerine çıkabilmektedir.