fbpx
+90 224 483 59 39
tren
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

GESU Çevre Teknolojileri, Stuttgart Almanya merkezli dünyaca ünlü atık su arıtma firması GOEMA GmbH ‘nın Türkiye’deki firması İstanbul GOEMA tarafından %51 ortaklıkla 1996 yılında Bursa’da kurulmuş uluslararası bir şirkettir. Çevre Mühendisi Cem İBRİKÇİ ve Dr. Sevim İBRİKÇİ önderliğinde 2004 yılında paydasını büyüterek %100 yerli şirket haline gelmiştir.

2019 yılında Makine Mühendisi Denizcan İbrikçi kadroya dahil olmuş, bu sayede GESU Çevre Teknolojileri, ‘’Sıfır Atık Su Deşarjı’’ için yenilikçi, sağlam ve özgün projeler üzerine yoğunlaşmıştır. Dinamik kadro ve yüksek üretim kalitesi ile hem Türkiye hem de dünya piyasasındaki yerini sağlamlaştırmaktadır.

GESU Çevre Teknolojileri’nin başlıca faaliyet alanları; otomotiv, metal kaplama, gıda, seramik, maden, tekstil, petrokimya vb. atık su arıtma tesislerinin yapımı, şehir içme suyu ve atık su arıtma tesislerinin yapımı, gaz (scrubber), arıtma tesislerinin revizyonu, atık su ve içme suyu arıtma tesislerinde kullanılan ekipmanların üretimidir.

GESU Çevre Teknolojileri’nin merkez yönetimi ve fabrikası Bursa Deri İhtisas ve Karma Organize Sanayi Bölgesi’nde bulunmaktadır. İstanbul’daki irtibat ofisi dışında, Almanya ve Türkmenistan’da partner ofisleri vardır. Irak(Bağdat) ve Karadağ(Budva) da tescilli firması ve ofisi de bulunmaktadır.

Tüm ofis ve partner ofislerinde çalışanların sayısı 100’ü aşkındır. ISO 9001:2000, ISO 14001:2000 ve ISO 18001 kalite standartları dahilinde faaliyet göstermektedir.